- دسته‌بندی نشده

کرم بوتاکس طبیعی

کرم بوتاکس طبیعی

  • کشیدگی پوست، حجم دهنده پوست، مغذی پوست، برای حجم دادن گونه و لب، مناسب برای کاهش خط پیشانی، خط اخم و خط خنده، خطوط عمیق دور چشم و شفاف کننده پوست
  • روزی ۲ تا ۳ بار
  • حجم : ۳۰ گرم

سوالاتی در خصوص مصرف کرم بوتاکس برای شما دوستان پیش آمده بوده و ما پاسخ دادیم:

:: استفاده از کرم بوتاکس دوره مشخصی داره؟
اگر مشکل خاصی دارید مثل چروکهای عمیق یا لاغری صورت، سه تا شش دوره بستگی به سن شما و یا حتی بیشتر نیاز به دوره درمان منظم دارد و به مرور کاهش پیدا می کنند و شاهد تغییر خواهید بود. بالای پنجاه سال کامل از بین نمی رود ولی بسیار کاهش چشمگیر پیدا می کند، البته با مصرف منظم مشتری، ولی قطعا بعداز کاهش با مصرف این کرم دچار چروک عمیق نخواهید شد.

اگر مصرف شما برای مراقبت پوست است هر زمان تمایل دارید محدودیتی ندارد می توانید بعد از مدتی که به جواب رسیدید، به صورت هفتگی مثلا هفته ای سه بار یا بیشتر بزنید که اثر آن دائمی باشد و از پوست خود نیز به خوبی مراقبت کرده باشید.
برای سن بالای ۵۰ سال این کرم به همراه کرم لیفت یا کرم کلاژن پیشنهاد میشود.

همچنین اگر پوست چربی دارید حتما در کنار این کرم از تونیک شستشو استفاده کنید و اگر اهل جوش زدن هستید حتما زیر کرم تونیک را با پنبه بزنید و سپس کرم را بزنید، این تونیک مانع چربی زیاد و جوش زدن شما خواهد شد.

:: کرم بوتاکس را به همه جای صورت میشه زد یا فقط روی خطوط عمیق و نواحی که میخواهیم حجم دار شود؟
کرم بوتاکس برای حجم دهی صورت، گونه، لب و کاهش خطهای عمیق صورت و یا گودی زیر چشم و چروک عمیق دور چشم قابل استفاده هست و همچنین ضد پیری پوست است. در کل میشه به همه صورت زد به غیر از بینی، دور چشم نیز باید با احتیاط زده شود که کرم به داخل چشم نرود، در کل بهتر است چیزی داخل چشم نرود.

این کرم روی گونه به صورت دورانی زده شود و روی خطوط صورت مثل پیشانی، اخم و خط خنده و چروکهای خارجی چشم زده شود و روبه بالا با کمی ماساژ تا جذب شود.
چون خاصیت حجم دهندگی دارد روی بینی زده نشود. معمولا روی بینی نیاز نیست کرم زده شود چون همیشه چرب است ولی اگر خشک و پوسته پوسته است کرم بادام ، کرم خیار، کرم گل سرخ و یا کرم هسته انار زده شود و نیازی به زدن کرم بوتاکس روی بینی نمیباشد.
از این کرم حتی برای دستهای لاغر هم میتوانید استفاده کنید و با تحریک جریان گردش خون آبرسانی را به پوست شما بیشتر و بهتر خواهد کرد و به مرور با چند دوره مصرف میتواند سبب شادابتر و پرتر شدن دست شما نیز بشود.

:: اثر کرم بوتاکس تا چه زمانی است؟ آیا بعد از استفاده نکردن اثر خودش را دارد و برگشت ندارد؟ من کرم بوتاکس را تا چه زمانی باید استفاده کنم؟
محصولات گیاهی معمولا برای مدتی آثارشان باقی خواهند ماند و پوست را تا مدتها تغذیه خواهند کرد، اثر ضد پیری آن تا مدت طولانی باقی می ماند ولی آثار حجم دهی ممکن است بعد از مدتی کاهش یابد، آنهم دلیلش کرم بوتاکس نیست.
کم و زیاد شدن وزن،‌ بیماری و دلایل زیادی سبب کاهش وزن و چربی شما و در نتیجه کاهش حجم گونه و لاغری صورت خواهد شد و همچنین عدم مراقبت از پوست در آینده سبب ایجاد چروکها میشود که این قطعا به کرم بوتاکس مرتبط نیست و شما هستید که باید از پوست خود همیشه مراقبت کنید که بسیار طبیعی است و بهتر است این کرم هفته ای نیز مصرف شود.
اگر صورت شما مدام چاق و لاغر می شود و یا دوست دارید همیشه گونه داشته باشید، مثلا هفته ای سه تا چهاربار زده شود. ولی باید مدت سه تا شش دوره برای دوره درمان کامل گونه گذاری و یا چروکهای عمیق صورت با توجه به سن مصرف شود، توضیحات بعد از درمان هم قبلا توضیح داده شد، در کل مراقبت از پوست با توجه به شرایط آب و هوا، استرس، تغذیه و آلودگی هوا، در این روزها از ۲۰ سالگی تا آخر عمر الزامیست.

بازدید : ۲,۴۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *